Energeticky úsporné, rovnoměrně rozložené teplo, rychlá a pohodlná instalace – to vše splňuje elektrické podlahové topení.

Pokud se rozhodnete pro elektrické podlahové topení, dosáhnete tepelné pohody o dva až tři stupně dříve než u jiných typů vytápění. V praxi to znamená, že můžete snížit náklady až o 6% za každý stupeň dolů. V případě, že se rozhodnete zvolit podlahové topení jako hlavní zdroj tepla, můžete získat od dodavatele elektrické energie zvláštní sazbu D45, která cenu elektrické energie sníží ještě na polovinu.

Další výhodou u elektrického podlahového vytápění je absence trubek a radiátorů. Z estetického hlediska tak budete mít více prostoru.

Díky tepelnému sálání je místnost rovnoměrně vytápěna, podlaha není na dotek studená. Její teplota se pohybuje kolem 26°C, takže nevyvolává pocit chladu jako je to u tradičních systémů. Jelikož je teplota ohřátého vzduchu nižší, nevznikají zde tepelné víry ani rychlé stoupání teplého vzduchu, tudíž se v místnosti neroznáší prach.

Důležitou součástí je správné nastavení a regulace, kterou lze dnes propojit s ovládáním chytrého domu a řídit tak vše automaticky.

V této oblasti nabízíme:

  • vypracování prováděcí dokumentace
  • poradenství
  • kompletní montážní práce
  • revize
  • záruční i pozáruční servis